pátek 4. června 2021

DOBREJ PROGRAM

 Jestli z vás náhodou ještě někdo nemá devítku na písku na onsight , tak si určitě dejte Geologický průzkum RP IXa na Čtyřlístek .


Ten dáte určitě na OS všichni, i s bandaskama tak jako já . Případný pád může skončit studiem anatomie lidského těla . Protože jsem seknul skokana hnědého , rozsekal slepýše , vyplašil černého čápa , pět dravců , kamzíka , jelena , tři sovy budu více naslouchat své vnitřní já a chodit příměji ke svým cílům neb bloumání po lesích již stává se přírodní zátěží pro vše živé kolem nás . 

Osm Přesně tolik měří Henkeho palice .

Původně jsem chtěl mít cestu na Henkeho palici , ale 
už se tam žádná nevejde . Ale alespoň vidím jak vypadá normovaný svazový slaňák , a pocítím že Ztráta zdravého rozumu je opravdu krásná cesta . Že si troufnu na pětku bez mága budiž mi ve výlezu při žmoulání vrcholové obliny připomínkou co je to riskování . 

Čtyřlístek 

Archeologický průzkum RP IXa


Geologický průzkum RP IXa


Deset let jezdím kolem téhle stěny , a včera , neuspokojen z Henkeho palice zážívám nádherné pocity v Archeologickým průzkumu a přidanou psychyckou obtížnost v Geologickým průkazu kdy lehce panikařím když cítím že vyjíždějicí prstíky z prstové trhliny způsobí opuchání těla a těžce předvídatelný úbytek sil způsobí lehčí zatmění mozku a představa čistého řezu těla při případným pádu o trčící skobu přináší náznaky paniky a ta se tu opravdu nehodí , naštěstí kvalitní pískovec jak z první zóny Národního parku a chyty od stvořitele až na temeno masívu hrajou v můj prospěch a OS neprostoupenou stěnou je nakonec překvapivě oběktivně bezpečný .

Děkuju , vše bylo z hůry připraveno tak jak jsem předpokládal . 
Jsou to pořád stejný scénáře . Tak jako když zahlédnu půvabnou tvář , pocítím Něžné doteky nedokážu odolávat a po čase chci mít ty nádherný obrazy doma .
PStejně tak čím častěji vidím zajímavé směry či stěny je v podstatě jen otázkou času , kdy budu v ní protože jsem dobře naprogramován .
Je velmi vtipný , jak se v člověku ukládá vše co ho zaujme a pak je již jen otázkou času , kdy se vyskytne ve stejných obrazech a polohách svých vzorů i duchovních vůdců , a přitom dostane jasnou odpověď že všechno se vrací , všecko se opakuje a já strašně moc děkuju těmle těm klukům , že naprogramovali můj mozek na horolezectví a skrze něj , pomalu ale jistě dostávám odpovědi na otázky a věci v tomhle prostoru kterým nerozumím ..,

Foto : Mišánka z archivu Péca

Žádné komentáře:

Okomentovat